Adıyaman Kutlu Doğum Etkinliğine Katılan Tüm Halkımızdan Allah Razı Olsun
Menü
Galeri
HaberVAHDET DER Başkanı Demir'den Ramazan Bayramı Mesajı

Eklenme Tarihi: 04.07.2016 14:07:40 | Hit: 1064 | Kategori: Adıyaman


Ramazan Bayramı vesilesiyle bayram mesajı yayınlayan Adıyaman VAHDET DER Genel başkanı Bilal Demir Tüm İslam Âleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik etti.

 

      Yayınladığı Bayram mesajında, Müslümanların artık ahlaksız batı kültürü hayranlığından vazgeçerek özüne dönmesi gerektiğine vurgu yapan Demir  : “Bütün İslam Âleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. Bayramlar Rahman’ın, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ruhunu canlandırmak ve özümüzden kopmamamız için bize verdiği birer armağandır. İlahi bir coşkunun yüreklere işlediği bu özel günün, İslam Ümmetinin bütün ihtilaflardan arınarak vahdet çatısı altında bir araya gelmesine ve üzerine yüklenmeye çalışan yamalı batı kültürünü silkinerek üzerinden atmasına vesile olmasını diliyorum. “ dedi.

     Bayramların zulüm ve esaret altındaki Müslümanlardan dolayı buruk geçtiğini hatırlatan Demir  “Bu mübarek günün zulüm altındaki bütün mazlum ve mustazâfların ve Rabbim Allah’tır dediği için zindanlarda bulundurulan Yusufilerin kurtuluşuna vesile olmasını diliyorum. “ dedi.

   Demir son olarak “ Rabbim hepimizi, Bayramın gerçek anlamını idrak ederek yaşayan ve etrafına da yaşatanlardan eylesin. Rabbimiz yaptığımız bütün ibadetlerimizi gerçek manasıyla yaşamayı ve İslam ümmetinin gerçek bayramlara kavuşacağı günleri en kısa zamanda görebilmeyi nasip eylesin” dedi. (Ferit Gölgül – AdıyamanBasin)

Kapat

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm haklarıKaynakta Belirtilen'lere aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Haber Kategorileri
Adıyaman Namaz Vakitleri
Adres:Turgut Reis Mahallesi Barbaros Caddesi No:59/1 Adıyaman/MERKEZ - 0416 2131440

Oto Link
Beğenilen Linkler
Face Twitter
İletişim
admin@vahdet-der.com