Adıyaman Kutlu Doğum Etkinliğine Katılan Tüm Halkımızdan Allah Razı Olsun
Menü
Galeri
Haber
Mehmet Eren - İLKHA


'Bu sınavların her yıl yapılmasını istiyuz'

Eklenme Tarihi: 06.02.2015 13:22:17 | Hit: 1897 | Kategori: Güncel


Peygamber Sevdalıları Platfmunun düzenlediği Kutlu Doğum Siyer Sınavına katılan Kahtalılar bu tür sınavlarla Peygamber Efendimizin hayatını daha iyi öğrendiklerini belirterek Siyer sınavının her yıl yapılmasını istediler.

Peygamber Sevdalıları Platformunun düzenlediği Kutlu Doğum Siyer Sınavına katılan Kahtalılar, bu tür sınavlarla Peygamber Efendimizin hayatını daha iyi öğrendiklerini belirterek siyer sınavının her yıl yapılmasını istediler.

Peygamber Sevdalıları Platformunun düzenlediği Kutlu Doğum Siyer Sınavı Adıyaman'ın Kahta ilçesinde de düzenlendi. Kubilay İlk Öğretim Okulunda düzenlenen sınava toplam 151 kişi katıldı.

Siyer sınavından duyduğu memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, "Her şeyden önce Peygamber Sevdalıları Platformuna teşekkür ediyoruz. Bu sınavlar toplumun ıslahı için güzel etkinliklerdir. Herhangi bir yaş kategorisi olmadan en küçüğünden en büyüğüne kadar yapılması çok güzel. Bu vesileyle gençlerimiz ve yaşlılarımız Peygamber Efendimizi daha iyi anlıyorlar. Bu sınavların en büyük faydası Peygamber Efendimizin hayatını okuyarak hayatımız da yaşamamızdır. Sınavlarda birinci olmasak da öğrendiklerimiz bize yeter. Bu sınavda emeği geçen herkesten Allah razı olsun, bu tür faaliyetlerin devam etmesini istiyoruz.” dediler.   (Mehmet Eren - İLKHA)

Kapat

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm haklarıKaynakta Belirtilen'lere aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Haber Kategorileri
Adıyaman Namaz Vakitleri
Adres:Turgut Reis Mahallesi Barbaros Caddesi No:59/1 Adıyaman/MERKEZ - 0416 2131440

Oto Link
Beğenilen Linkler
Face Twitter
İletişim
admin@vahdet-der.com