Adıyaman Kutlu Doğum Etkinliğine Katılan Tüm Halkımızdan Allah Razı Olsun
Menü
Galeri
Haber
Yakup SÖĞÜT - İLKHA


AÜ öğrencileri Peygamber sevgilerini dev yazıyla haykırdılar

Eklenme Tarihi: 03.04.2015 22:14:25 | Hit: 2010 | Kategori: Adıyaman


Adıyaman Üniversitesindeki Peygamber Sevdalısı öğrenciler Adıyaman Üniversitesi alt geçidine Rabia ve Kutlu Doğum afişlerini kullanarak metrelerce uzunlukta "Hz. Muhammed" ismini yazdı.

Peygamber Sevdalısı öğrenciler yaptıkları afiş çalışmasıyla Adıyaman Üniversitesi alt geçidinde Hz. Muhammed ismini yazdı. Adıyaman Üniversitesinde okuyan öğrenciler bu çalışmayı yapan öğrencileri tebrik etti.

Bu çalışmayı yapan Peygamber Sevdalısı Öğrenciler açıklama yaparak bu çalışmada kullanılan afiş sayısının 348 olduğunu, bu afişlerin 113’ü Rabia afişi ve 235’inin de Kutlu Doğum programına davet afişi olduğunu belirttiler. erek, bu çalışmanın boyutunu dile getirerek, oluşturdukları ‘Hz. Muhammed’ yazısının   eninin  1.26 metre,  boyunun da  olarak 8.7 metre   olduğunu söylediler.

Öğrenciler Üniversitede topluluk açma sıkıntılarına değinerek yaptıkları açıklamada şunları dile getirdiler: ”Adıyaman Üniversitesi yönetimine, topluluk açmak için birçok defa başvuruda bulunduğumuz halde, başvurumuz reddediliyor, ama bizim çalışmalarımıza engel olamayacaklarını anlasınlar. Üniversitenin içinde çalışma yapmamıza izin verilmiyorsa, Üniversitenin dışında çalışma yapmamıza karışamazlar.” (Yakup SÖĞÜT – İLKHA)

Kapat

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm haklarıKaynakta Belirtilen'lere aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Haber Kategorileri
Adıyaman Namaz Vakitleri
Adres:Turgut Reis Mahallesi Barbaros Caddesi No:59/1 Adıyaman/MERKEZ - 0416 2131440

Oto Link
Beğenilen Linkler
Face Twitter
İletişim
admin@vahdet-der.com