Adıyaman Kutlu Doğum Etkinliğine Katılan Tüm Halkımızdan Allah Razı Olsun
Menü
Galeri
Haber
Yakup SÖĞÜT - İLKHA


Adıyaman Kutlu Doğuma hazır

Eklenme Tarihi: 03.04.2015 18:54:24 | Hit: 2075 | Kategori: Adıyaman


Peygamber Sevdalıları Platfmu tarafından hafta sonu Adıyaman'da düzenlenecek Kutlu Doğum etkinliği için hazırlıklar sürüy.

Peygamber Sevdalıları Platformu Adıyaman Koordinatörlüğü, önümüzdeki Pazar günü düzenlenecek etkinliğin çalışmalarını sürdürüyor.

Peygamber Sevdalıları Platformu üye ve gönüllüleri, Adıyaman'daki Kutlu Doğum etkinliği için hazırladıkları afişleri, brandaları şehrin belirli yerlerine asarak ve esnafı ve halkı etkinliğe davet etti.

Etkinliğin duyurulması için işyerlerine ve şehir içi halk otobüslerine 6 bin adet afiş asılırken Cuma günü Cuma namazının hemen ardından başlanılarak da 30 bin adet el ilanı dağıtıldı. Adıyaman’daki evleri tek tek dolaşan peygamber sevdalıları, kitap ve Kutlu Doğum için hazırlanan CD’leri hediye ederek halkı etkinliğe davet etti. (Yakup Söğüt - İLKHA)

Kapat

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm haklarıKaynakta Belirtilen'lere aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Haber Kategorileri
Adıyaman Namaz Vakitleri
Adres:Turgut Reis Mahallesi Barbaros Caddesi No:59/1 Adıyaman/MERKEZ - 0416 2131440

Oto Link
Beğenilen Linkler
Face Twitter
İletişim
admin@vahdet-der.com